Historia firmy


HISTORIA FIRMY


Początkiem historii firmy Coral Club International było marzenie, sen prezydenta Leonid’a Lapp’a, o idealnej firmie sieciowej, która oferować będzie najlepsze na świecie produkty oraz która będzie oparta na dynamicznym planie marketingowym pozwalającym na rozwój swoich dystrybutorów. Miała to być firma stworzona przez zjednoczony zespół - pełny kreatywnych i pełnych pasji ludzi, stwarzająca warunki dla ciągłego uczenia się i rozwoju zawodowego. Tego też spodziewał się, po tym jak wszedł w działalność sieciową jako dystrybutor prawie 15 lat temu.


Tak, w 1997 roku.


Pierwsze produkty: tylko 16 artykułów. Wybrano te najcenniejsze dla zdrowia, w tym absolutnie unikalny produkt: koral Sango – Coral Mine.


Pierwsze narzędzia pracy: kaseta video z materiałami o koralu Sango, przetłumaczona na język rosyjski, a także czarno-biały mini-katalog składający się z 20 stron.


Pierwsze naukowo-praktyczne seminarium: Moskwa, 26 kwietnia 1998 roku.  William Downes, autorytet wśród biochemików oraz kurator produkcji, przemawiał na temat parametrów jakościowych podstawowych elementów naszych produktów: m.in. CHROMEMATE czy CITRIMAX. Zdając sobie sprawę z tego ile miligramów substancji czynnej jest naprawdę w każdej kapsułce produktów, zaświadczył o ich najwyższej jakości.


Sierpień 1998r.
Początkowo dystrybutorzy obawiali się niewypłacalności firmy. Nie posiadali tej wizji i wiary w sukces firmy, co jej założyciele. Ich obawy okazały się jednak bezpodstawne, ponieważ zamieniając obietnice w czyny, wszystkim dystrybutorom wypłacono należne im premie, co do grosza.


Grudzień 1998r.
Założona zostaje firma Coral Club International, która w ofercie posiada najlepsze produkty. Zmienia się styl pracy i zarabiania – plan marketingowy.


Luty 1999r.
Pierwsze szkolenie biznesowe w Yermolino, w pobliżu Moskwy, w którym wzięło udział tylko 42 osoby. Szkolenie to oparte było na wzajemnej wymianie wiedzy i doświadczeń. Wydarzenie to uznano za narodziny wielkiego biznesu międzynarodowego. Uświadomiono sobie, że przyszłość w dużej mierze zależeć będzie od pracy wykonanej przez samego siebie oraz od rzetelnego wdrożenia zasad założycieli firmy. Uczestnicy byli gotowi do podjęcia tej odpowiedzialności.


Naillya Rezvanova, Natalia Efremova, Michaił Letinskiy, Elena Skreyya, Tamara Timoshenkova, Svetlana Osik, Gulbahra Abdykulova, Ferdoviz Sabirzjanov - obecnie wszystkie te osoby osiągnęły wysoki status w firmie, otwierając drogę do sukcesu w Coral Club dla tysięcy ludzi.


Marzec 1999r.
Rosję odwiedza Rolf Eriksson. Daje firmie Coral Club International wyłączne prawo do promowania Coral Mine na terytorium Europy Wschodniej i Azji. 


Po raz kolejny prezydent Lapp poświęca wiele wysiłku i czasu na spotkania z czołowymi ekspertami w dziedzinie nutricjologii w poszukiwaniu najlepszych produktów i technologii.


01 września 1999r.
Firmą partnerską CCI zostaje Royal Body Care. Jej założyciel, Clinton Howard, jest nie tylko biznesmenem, lecz także wybitnym naukowcem. Clinton Horward poświęcił lata na badania Aloe Vera. Ponadto, korporacja ta zatrudnia wielu wybitnych naukowców z dziedziny medycyny (większość z nich była nominowana bądź otrzymała nagrodę Nobla). Konsultant naukowy korporacji RBC – Christopher Hills we współpracy z Japońskim naukowcem Hiroshi Nakamura udowodnił odżywczą wartość Spiruliny (morskich wodorostów – kopalni niezbędnych mikro- i makroelementów). W 1979 roku rozpoczęto jej produkcję i rozpowszechnianie na cały świat, także w celach humanitarnej pomocy. Naukowiec Albert Zepp, który kontynuuje misje Christophera Hills’a badając i tworząc różnorodne  programy właściwego odżywiania, stworzył unikalny produkt oczyszczania organizmu o nazwie Colo-Vada-Plus.

Firma CCI otrzymuje wyłączne prawo do rozpowszechniania produktów RBC w krajach Europy i Azji. Staje się to podstawą do prac nad nowoczesnym planem marketingowym.


Listopad 2000r.
Stale poszerzana wiedza w dziedzinie marketingu przyczynia się do zwiększenia tempa wzrostu i stabilności osiągnięć firmy.


2010r.
W tym roku mija 13 lat od założenia firmy Coral Club International.


Dzisiaj w asortymencie produktów znajdziemy ponad 140 produktów, z których każdy to unikat pierwszej jakości w dziedzinie biologicznie aktywnych dodatków żywieniowych. Ponadto, do produkcji wyrobów CCI wykorzystywane są najbardziej nowoczesne technologie w zakresie ochrony komórki oraz transportu do niej substancji odżywczych - technologia nanoklasterowa.

 

"Nanotechnologia dała światu narzędzie do pracy na poziomie atomów i molekuł ... otworzyła zupełnie nowe horyzonty", Hort Stormer – laureat nagrody Nobla.


Dziś firma oferuje swoim dystrybutorom najlepsze narzędzia do skutecznej pracy: piękny katalog, broszury, ulotki, materiały szkoleniowe na temat produktów oraz rezultatów ich stosowania. Tysiące dystrybutorów zostało przeszkolonych w Akademii Zdrowia, co zwiększyło ich wiedzę zawodową. 


Firma daje nam możliwość sprawdzenia skuteczności swoich produktów, dzięki narzędziom, takim jak:

  • pH-metr
  • miernik ORP (potencjał REDOX)
  • analiza żywej kropli krwi w jasnym polu widzenia

 

13 lat minęło na organizacji ogromnej liczby regionalnych i międzynarodowych konferencji, na których swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się z nami najwybitniejsi naukowcy i przedsiębiorcy: założyciel RBC - Clinton Howard (USA), autor programu Colo Vada – Albert Zehr (Kanada), prezydent Preventive Medikal Group posiadający patent Coral Mine - Rolf Ericsson (Szwecja), a także Donna Bach (USA), Janina Avila (USA), Dave Sanduval (USA), Kurt Grange (USA), Gunilla Cedergren (Szwecja), Horbrug Whale (USA), Yu Borodin (Rosja) i wielu innych.


Konferencje CCI to nie tylko szkolenia, ale również możliwość obcowania w wspaniałym towarzystwie złożonym z mieszkańców różnych krajów świata: Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, krajów bałtyckich, Mołdawii, Tajlandii, Turcji, Egiptu, Szwecji, Francji, Kanady, Włoch, Niemiec itd.; jest to niepowtarzalna okazja do relaksu, zabawy i poszerzania horyzontów.


Najważniejszym osiągnięciem firmy Coral Club International jest ogromna liczba ludzi, którzy rzeczywiście odmienili swoje życie.


We wrześniu 1999 r. w strukturze firmy było około 60 Dyrektorów i tylko jeden Master. Obecnie firma może pochwalić się tysiącami prężnie działających Dyrektorów oraz setkami osób w zespole mistrzów (Masterzy).


Minęło 13 lat. Coral Club International rośnie w siłę z każdym miesiącem. Obserwujemy wzrost znaczenia firmy, a wraz z nim wzrost dobrobytu jej dystrybutorów. Firma stoi dziś u progu ogromnego sukcesu międzynarodowego. Już w chwili obecnej jest liderem w Europie i Azji. Wkrótce - na całym świecie…


Do realizacji wszelkich marzeń potrzeba cierpliwości, ambicji i kręgu ludzi podobnie myślących.


Losy powstania i działalności firmy Coral Club International – to idealne potwierdzenie tej prawdy. A najbardziej niezwykłe w tym jest to, że każdy z Was ma możliwość zapisania się na złotych kartach tej niesamowitej historii.

Powodzenia!